Odznaczenia dla małopolskich pracowników urzędów pracy! - Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
XIV Małopolska Konferencja Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia odbyła się 10 marca 2025 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Uroczystość rozpoczęła się od powitanek Dyrektora WUP w Krakowie, Pana Arkadiusza Psicy, oraz Przewodniczącej Konwentu Dyrektorów PUP, Pani Doroty Niemiec.
W trakcie gali wręczono odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom urzędów pracy. Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, Pan Piotr Ćwik, był odpowiedzialny za ich wręczenie. Wśród odznaczonych znalazła się Pani Jolanta Gałęzyka, która otrzymała Złoty Medal za Długoletnią Służbę, a Panie Agnieszka Dąbrowska i Renata Hawrył otrzymały medale srebrne.
Panowie Mateusz Kęsek oraz Paweł Motyka zostali odznaczeni medalami brązowymi. Wszyscy medalistom gratulowano za ich zaangażowanie oraz poświęcenie w pracy na rzecz Publicznych Służb Zatrudnienia. Uroczystość zakończono krótką fotogalerią z wydarzenia.
W dniu 10 marca 2025 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyła się uroczysta XIV Małopolska Konferencja Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia.
Podczas otwarcia gali wszystkich obecnych powitali Pan Arkadiusz Psica – Dyrektor WUP w Krakowie, oraz Pani Dorota Niemiec – Przewodnicząca Konwentu Dyrektorów PUP i Dyrektor UPPK.
Następnie przystąpiono do wręczenia odznaczeń zasłużonym pracownikom urzędów pracy z Małopolski. Odznaczenia państwowe, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, Pan Piotr Ćwik.
Wśród odznaczonych znaleźli się także pracownicy Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Pani Jolanta Gałęzyka, srebrne medale – Panie Agnieszka Dąbrowska i Renata Hawrył, natomiast brązowe medale otrzymali Panowie Mateusz Kęsek oraz Paweł Motyka.
Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy ! Jesteśmy dumni z ich zaangażowania
oraz wieloletniego poświęcenia na rzecz Publicznych Służb Zatrudnienia.
Poniżej krótka fotogaleria z wydarzenia.
Zdjęcia przedstawiają relację z gali wręczenia odznaczeń państwowych dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia z Małopolski w dniu 10 marca 2025 roku.